galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

"ТАЄМНА ІСТОРІЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ"Це фото буде на стор. 392 нової книги, автором якої маю честь бути "ТАЄМНА ІСТОРІЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ".
Павло Бондаренко
February 5, 2021
І пояснення до світлини буде ось таке:
"За 13 років каторжної праці власнику цієї облікової книжки нарахували лише 1240 тудоднів. На які отримано аж цілих 989 кілограмів зерна та 218 рублів і 29 копійок грошей.
Тобто, по 800 грамів зерна та 18 копійок грошей на один трудодень. Можна порахувати інакше: 13 років – це 4748 днів. Тобто цей колгоспник жив на 200 грамів зерна та 5 копійок на день. Ось така «арифметика».
Там ще багато цікавого буде. І про "облікоморале" комуністичних вождів, і про "безкоштовні" квартири, які "давали", і про "найсмачнішу та найякіснішу ковбасу", і про люту гризню за владу поміж кремлівськими пацюками...
Зараз книга готується до друку й сподіваємося, що скоро вона побачить світ. Якщо хтось має бажання допомогти потрібному проекту, який розповість про "щасливе життя" у Радянському союзі - прошу.
Прізвища меценатів та спонсорів (такими вважаються усі, хто перекине 200+ грн) обов`язково зазначимо на перший сторінці. Завдяки вам матимемо змогу дарувати книжки бібліотекам. Ну, і, звичайно, книга з автографом у подарунок для вас.
Карта Привату 4149 4991 1119 3197
ОБОВ`ЯЗКОВО повідомте про перерахунок коштів листом на ел. адресу urtab@ukr.net
Повідомте свої реквізити: ПІБ, місто, номер відділення Нової пошти та контактний телефон, куди потрібно буде вислати книжку. Скрін квитанції про проходження коштів не обов`язковий.
https://www.facebook.com/urtab/posts/3634094550031251
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments